Geçmişimiz

Ceyhan Yapı, seramik uygulama ve taahhüt işleri üzerine çalışan Ceyhan Dağhan’ın 2006 yılında Bornova Yeşilova’ da açtığı küçük bir mağaza ile başlayan bir maceradır. Hem uygulama hem de müşterilerin ürün ihtiyaçlarını beraber çözme işine odaklanan Ceyhan Dağhan, bu süreçte kurmuş olduğu iyi ilişkiler ve hizmeti ön planda tutan bakış açısının yarattığı müşteri memnuniyeti ile elde ettiği başarılı sonuçları sürekli işine katma değer olarak ekleyerek geçtiğimiz 16 yılın sonunda İzmir Merkez’ de ve Kemalpaşa’ da toplam 4 mağaza 3 depo ve 60’ı bulan personeli ile, hizmeti ve müşteri memnuniyetini hep odak noktasında tutan anlayışıyla firmamız için hepsi ayrı bir değer olan müşterilerine verdiği hizmeti geliştirmeye yönelik çabasını, hem mağaza sayısı hem de ürün gamını geliştirerek devam ettirmektedir.

Ceyhan Dağhan

72 yılında Ağrı’da doğdum. İlk, orta eğitimimi orada tamamladıktan sonra İzmir’e yerleştik. Ben, babam ve abilerim fayans ustasıydık. 2007 yılına kadar fayans ustalığına devam ettik. O dönem uzun saatler aralıksız çalışırdım, saat 17:00’ den sonra özgürdüm. 2007 yılında küçük bir mağaza ile ticaret hayatına atıldım. Şu anda Ceyhan Yapı Exclusive ,Doğanlar, Kemalpaşa ve Yenişehir de bulunan 4 mağaza ile hizmete devam ediyorum. İşimi bu noktaya getirebilmemin temelinde güven ve samimiyet olduğuna inanıyorum. İşimde ve evimde düzenliyim. Tertip ve düzeni severim. Evliyim, bir kızım ve bir oğlum var. Hayatımın merkezinde ailem ve işim var ,genellikle iş ile yatıp iş ile kalkıyorum. Bu durum beni yormuyor, çünkü işimi çok seviyorum. Dostlarımla uzun sohbetler etmeyi seviyorum. Çocuklarımla geçirdiğim zaman benim için paha biçilemez.

Hedefimiz

Üründe ve hizmette fiyat- kalite dengesini gözlemleyip geliştirirken, sağladığı katma değeri ülke ekonomisine ve istihdama yansıtarak nesiller boyu kurumsallaşmış bir miras bırakabilmektir.

Neredeyiz

Ceyhan Yapı, İzmir Yenişehir Gıda Çarşısı merkezinde 500 m2 , Bornova Doğanlar’ da 650 m2 Ulucak’ ta 1500 m2 , yeni açılan Exclusive mağazamız 2000 m2 , toplamda 75.000 m2 açık alan, 10.000 m2 kapalı alan, 4 depomuz ile hizmetinizdeyiz.